FIORI

SAP Fiori ile SAP uygulamalarınız için kullanıcı deneyiminizi (UX) kişiselleştirip basitleştiriyoruz. Modern UX tasarım ilkelerini kullanan SAP Fiori, tüm iş, görev ve cihaz dizilerinde rol tabanlı, tüketici düzeyinde bir kullanıcı deneyimi sunar. SAP Fiori uygulamalarını kullanın veya SAP S / 4HANA, Ariba Mobile ve Müşteri için SAP Hybris Cloud gibi doğal olarak UX'u içeren yeni çözümlerden yararlanın.

SAP Fiori, SAP tarafından geliştirilen modern kullanıcı deneyimidir. (UX) Modern UX tasarım prensiplerini kullanarak SAP Fiori tüm iş birimlerinde, görevlerinde ve cihazlarında, rol bazlı, son tüketici standartlarını yakalayan bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.


Sap Fiori mevcut bir SAP ortamında kolayca konuşlandırılabilen ve SAP kullanıcılarına büyük ölçüde artan bir kullanıcı deneyimi getiren bir dizi önceden paketlenmiş uygulamalar.Uygulamalar, onay talepleri, raporlama ve çalışanların kendi kendine hizmet gibi çok çeşitli SAP senaryolarını kapsar. Mobil cihazlar ve masaüstleri üzerinde çalışmak üzere tasarlanmışlardır ve açık web standartlarını kullanarak oluşturulmuştur. SAP Fiori ile geliştirilen tüm uygulamalara, akıllı telefonlar, tablet ve masaüstü bilgisayarlarda, kısacası HTML5 destekli bir internet tarayıcıya sahip olan tüm cihazlardan kolayca erişiliyor.

Fiori ile,
Sap sistemindeki çıktıları Fiori üzerinden görüntüleyebilmek,
Sap sistemin görsel yükleyebilmek(resim,fotoğraf),
Cihazın Gps özelliğini kullanarak konum belirleyebilmek ve harita üzerinde gösterebilmek.

SAP FIORI’nin faydaları nelerdir?

Platform Bağımsız
HTML5 altyapısı sayesinde OS-bağımsız kullanımı vardır. (Android, iOS, Windows,vb)

Cihaz Bağımsız
Farklı cihazlarda mobil kullanım olanağı sağlar. (Telefon, tablet, PC, masaüstü, vb)

Düşük Maliyet
Kullanıcı lisans ücreti yoktur. Kullanıcı sayısı kadar Fiori’de kullanıcı açılabilir. Hazır toolları sayesinde hızlı ve kısa süreli implementasyon olanağı sağlar.

Gerçek Mobil Deneyimi
Online olunan her ortamda kullanılabilir. (3G, wifi,vb)

Esnek Altyapı
Müşteri ihtiyaçlarına göre customize edilebilir. Yetkilendirme yapılabilir.

Kolay Kullanım
Güzel ekranları ile iyi bir kullanıcı deneyimi sağlar. Kişiselleştirme yapılabilir. User-friendly kullanımı vardır. Single sign-on özelliği vardır.