SAP Customer Identity and Access Management (CIAM) for B2B

  • Ürünler
  • CRM ve Müşteri Deneyimi (CX)
  • SAP Customer Identity and Access Management (CIAM) for B2B

Organizasyonel yönetimi tek merkezden sağlamanın rahatlığını yaşayın

Kısaca SAP CIAM for B2B olarak da bilinen SAP Customer Identity and Access Management for B2B, temelde, B2B ağları boyunca, ürünlerin ve hizmetlerin hızlı ve başarılı bir biçimde pazara sunulması amacı ile geliştirilmiştir.

Çözüm, kurumsal erişim yönetimi yetenekleri ile, ortaklarınızın, tedarikçilerinizin veya (varsa) bayilerinizin tek bir merkezden kontrolünü sağlar. “Self-register” seçeneği ile kolay ve hızlı kayıt imkanı da sunan SAP Customer Identity and Access Management for B2B, tüm dijital varlıklara güvenle ve rol bazlı bir şekilde ulaşmanız için de mükemmel bir yoldur

Tüm dijital ekosistemin kontrolünü elinize alın; riskleri en aza indirin

B2C yeteneklerinin tamamını bünyesinde barındıran SAP Customer Identity and Access Management for B2B, kontrollü erişim seçeneği ile iş ortaklarınızın, bayilerinizin veya çalışanlarınızın her birine rol atayarak, belirli platformlara, ürünlere veya verilere “sizin istediğiniz şekilde” erişmesini mümkün kılar.

Onayınızın ardından kullanıcıların platform içinde görevlerini yerine getirmesine izin veren çözüm, tüm organizasyon dahilinde rolleri yönetmek için bir temsilci atamayı da sağlar. Bu da, IT yönetimi açısından zaman kazanmak anlamına gelir

SAP Customer Identity and Access Management (CIAM) for B2B için Technova

Partnerler ve müşteriler arasında sıkı bir network sağlayarak kurumunuzun büyüme sürecinde en önemli destekçilerinizden biri olacak SAP Customer Identity and Access Management for B2B çözümünü Technova ile deneyimleyin.

SAP çözümlerinin implementasyonu ve entegrasyonu noktasında, pek çok öncü kuruma danışmanlık sağlamış olan Technova, SAP Customer Identity and Access Management for B2B de dahil olmak üzere SAP Customer Data Platform’un tüm çözümlerini kısa sürede kurumunuza kazandırmak için burada.

Operasyonel süreçlerde
maliyet düşüşü sağlayın.

İş ortaklarınız ve müşterileriniz ile
güven dolu, sağlam bağlar kurun.

B2B ağınızı yeniden kurgulayın,
tüm ağın kontrolünü elinize alın.

Ürünlerin ve hizmetlerinizin pazara daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde giriş yapmasını sağlayın.