SAP Fiori

  • Danışmanlık
  • SAP Fiori

Tüm platformlarda tutarlı bir kullanıcı deneyimi için SAP Fiori

Bir kullanıcı deneyimi (UX) tasarımı olarak tanımlanabilecek SAP Fiori, gider yönetiminden, faturama onaylama ve siparişlerin gözden geçirilmesine kadar pek çok iş sürecini hiç olmadığı kadar kolaylaştırarak kullanıcı deneyimini iyileştirir. Sunduğu bir dizi uygulama ile SAP Fiori tüm platformlarda tutarlı bir kullanıcı deneyimi sunar.

Cihazlar değişse de deneyimin gücü bâki: Technova danışmanlığı ile SAP Fiori

SAP Fiori, desktop, tablet ve akıllı telefon gibi günümüzde sıklıkla kullandığımız pek çok farklı cihaz üzerinde sorunsuz çalışır; verilere, analizlere ve süreçlere her daim ulaşmayı mümkün kılar.

Bununla beraber sürekli olarak geliştirilmekte olan SAP Fiori, web uygulamaları oluşturmak için, gücünü JavaScript kütüphanesi bulunan SAPUI5 teknolojisinden alır. Bu şekilde çözüm, kullanılmakta olan cihazın boyutu ve çözünürlüğüne göre kullanıcı arabiriminin uyumlu hale getirilmesini sağlamak için “responsive” tasarım ilkelerini kullanır. SAP Fiori ayrıca, herkes tarafından kullanılabilecek bir sistem ve kişiselleştirilmiş gösterge paneli sunar.

SAP Fiori deneyimini zirveye çıkarmak için SAP S/4HANA’yı keşfedin

Kullanıcı deneyimini iyileştirme avantajının yanında, SAP Fiori, diğer SAP uygulamaları ve modülleriyle desteklendiğinde işlemleri hızlandırıp otomatikleştirerek kurumların iş süreçlerini iyileştirmeye de yardımcı olabilir. Öyle ki, “yeni nesil business suite” olarak bilinen SAP S/4HANA, SAP Fiori ile beraber kullanıldığında doğru kararları kısa sürede almayı sağlarken, iş performansını iyileştirmek için gerçek zamanlı bakış açıları ve analitikler sunar.

Technova ile SAP Fiori deneyimini yaşamak:
Tüm avantajlar

UX deneyimi anlamında değerli çözümler sunan SAP Fiori’nin full potansiyel kullanılabilmesi için elbette ki doğru bir danışman ile çalışmak gerekir.
İşte, Technova + SAP Fiori avantajları:

Tüm cihazlar üzerinde modern, anlaşılır ve
tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlayın.

İş birliğini güçlendiren pratik araçlar ile ekibinizle güven içinde belgeleri paylaşın; gerçek zamanlı olarak görevler üzerinde beraber çalışın.

Esneklik ve ölçeklenebilirlik özellikleriyle kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirin.

Hassas verileri koruma ve endüstri
yönetmeliklerine uyum sağlama gibi
yerleşik güvenlik özelliklerini kullanın.

Diğer SAP ürünleriyle entegre ederek ve
gerçek zamanlı bakış açıları ve
analitikler sağlayın.