Proje Yönetimi

  • Hizmetler
  • Proje Yönetimi

Başlangıçtan bitişe tüm kaynakları etkin kullanın: Technova’dan Proje Yönetimi

Başarılı bir projenin anahtarı sadece hedeflere ulaşmak değil, aynı zamanda bunu zaman, bütçe ve kalite gibi kısıtlamalar altında gerçekleştirmektir. Technova uzmanları projenizin eşsiz gereksinimlerimi analiz eder, süreç boyunca gerekli olan planlama, koordinasyon ve kontrol aktivitelerini yürüterek hedeflerinize en verimli şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Technova’da süreçler:
Verimliliğe adım adım

   

1

Kurumunuzun iş süreçlerini anlamak adına, hangi işlerin yapıldığını, bu işlerim nasıl birbiriyle ilişkili olduğunu keşfeder ve ihtiyaçlarınızı
belirleriz.

2

İş süreçlerini optimize etmek için, varsa mevcut SAP araçlarını inceleyerek, sistemi daha verimli hale getirmek için neler yapacağımızı saptarız.

3

Kurumunuza değer katacağını düşündüğümüz çözümlerin, hataları nasıl azaltacağını ve sistemi daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacağını gösteririz.

4

Tüm süreç boyunca olduğu gibi,
testlerin ardından da, süreçlerin daha fazla nasıl optimize edileceğini tartışır ve varsa değişiklik taleplerinizi
yerine getiririz.

5

Projelerin canlıya alınmasından sonra da işlerin takipçisi olur ve SAP sisteminde bulunan özellikleri ve araçları kolaylıkla kullanabilmeniz için size yardımcı oluruz.

Technova Proje Yönetimi ile değerlenen sektörler

İnşaat

Gerekli olan malzemelerin temin edilmesinden, işçilerin koordinasyonuna kadar, projenin zamanında tamamlanması için Technova teknolojisinden yararlanın.

Teknoloji

Her türden yazılımın (kurumsal veya ihtiyaca yönelik) tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtımı sırasında gerekli olan desteği Technova’dan alın.

Mühendislik

Bir makine ya da sistemin tasarımı, üretimi ve kurulumu aşamalarında Technova desteğinden yararlanın; her daim doğru kararlar ışığında ilerleyin.

Sağlık

Sağlık kuruluşunuzu ilgilendiren tüm işlemleri; yenileme ve yatırım odaklı projeleri Technova ekibine emanet edin, maliyet ve süreç hedeflerinize ulaşın.

Finans

Yatırım projenizi ya da finansal hizmet planlanması süreçlerini Technova’ya emanet edin, planlama, koordinasyon ve kontrol aşamalarında güven sağlayın.

Eğitim

Kısa veya uzun vadeli olsun, eğitim kurumunuzu ilgilendiren tüm süreçlerde kritik görevleri Technova uzmanlarına bırakın; sektörel çözümlerle tanışın.