Proje Yönetimi

  • Hizmetler
  • Proje Yönetimi

Başlangıçtan bitişe tüm kaynakları etkin kullanın:
Technova’dan Proje Yönetimi

Projelerinizin başarılı bir şekilde tamamlanması için gerekli olan, planlama, koordibasyon ve kontrol aktivitelerini Technova gerçekleştirir; projenin başlangıcından bitişine değin, hedeflerinize ulaşmanız için size yardımcı olur.

Proje hedeflerinize Technova rehberliğinde emin adımlarla ilerleyin

Technova’da proje yönetimi, projeniz için gerekli olan kaynakları etkin bir şekilde yönetmenizi ve projenin teslim tarihi, bütçe ve kalite gibi hedeflerine uygun olarak tamamlanızı sağlar.

Projenin tasarımından planlanmasına; uygulamasından değerlendirilmesine kadar bir dizi aşamadan oluşan servis ile planlanan bütçe ve zamanda hedeflerinize ulaşın. Technova uzmanları, projenin amaçlarının belirlenmesi, yapısının tasarlanması, görev alacak kişilerin belirlenmesi ve maliyet tahmini ve değerlendirilmesi noktasında “in-house” bir gibi ekip gibi çalışsın.

Technova’da süreçler:
Verimliliğe adım adım

   

1

Kurumunuzun iş süreçlerini anlamak adına, hangi işlerin yapıldığını, bu işlerim nasıl birbiriyle ilişkili olduğunu keşfeder ve ihtiyaçlarınızı
belirleriz.

2

İş süreçlerini optimize etmek için, varsa mevcut SAP araçlarını inceleyerek, sistemi daha verimli hale getirmek için neler yapacağımızı saptarız.

3

Kurumunuza değer katacağını düşündüğümüz çözümlerin, hataları nasıl azaltacağını ve sistemi daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacağını gösteririz.

4

Tüm süreç boyunca olduğu gibi,
testlerin ardından da, süreçlerin daha fazla nasıl optimize edileceğini tartışır ve varsa değişiklik taleplerinizi
yerine getiririz.

5

Projelerin canlıya alınmasından sonra da işlerin takipçisi olur ve SAP sisteminde bulunan özellikleri ve araçları kolaylıkla kullanabilmeniz için size yardımcı oluruz.

Technova Proje Yönetimi ile değerlenen sektörler

İnşaat

Gerekli olan malzemelerin temin edilmesinden, işçilerin koordinasyonuna kadar, projenin zamanında tamamlanması için Technova teknolojisinden yararlanın.

Teknoloji

Her türden yazılımın (kurumsal veya ihtiyaca yönelik) tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtımı sırasında gerekli olan desteği Technova’dan alın.

Mühendislik

Bir makine ya da sistemin tasarımı, üretimi ve kurulumu aşamalarında Technova desteğinden yararlanın; her daim doğru kararlar ışığında ilerleyin.

Sağlık

Sağlık kuruluşunuzu ilgilendiren tüm işlemleri; yenileme ve yatırım odaklı projeleri Technova ekibine emanet edin, maliyet ve süreç hedeflerinize ulaşın.

Finans

Yatırım projenizi ya da finansal hizmet planlanması süreçlerini Technova’ya emanet edin, planlama, koordinasyon ve kontrol aşamalarında güven sağlayın.

Eğitim

Kısa veya uzun vadeli olsun, eğitim kurumunuzu ilgilendiren tüm süreçlerde kritik görevleri Technova uzmanlarına bırakın; sektörel çözümlerle tanışın.