SAP Emarsys Customer Engagement

Pazarlama ekibinizi, müşteri yolculuğuna değer katmaları için yeni yeteneklerle donatın

Memnun müşteri sadık müşteri demektir, memnuniyetin nasıl sağlanacağı noktasında ise yardıma ihtiyaç duyulabilir. SAP Emarsys Customer Engagement, kuruluşunuzu gerçek zamanlı, kişiye özel ve çok kanallı müşteri iletişimi yetenekleriyle destekler.

Müşteri memnuniyeti, müşterilerin gerçekten anlaşılması ve beklentilerinin %100 karşılanması için etkin bir çözümün olmadığı durumlarda oldukça zordur. Müşteri memnuniyetinin olmadığı bir yerde müşteri bağlılığından bahsetmek de neredeyse imkânsızdır.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda, müşterilerle etkileşimi ve iletişimi zirveye çıkaran; memnuniyet yaratan ve bağlılığı artıran SAP Emarsys Customer Engagement, kuruluşunuzun en büyük destekçisidir.

Gerçek zamanlı, kişiselleştirilmiş ve iyi düşünülmüş eylemler ile ivme yakalayın

Müşteriler, değer gördüklerini hissettikleri kurumlarla iş birliklerini sürdürmeye devam eder. Özelleştirilmiş çözümler, yeri ve zamanı beklentileri yönünde şekillenen görüşmeler ve özelleştirilmiş çözümler ile olumlu sonuçlara ulaşırsınız.

Özellikle pazarlama ekibinin gücüne güç katmak için tasarlanan SAP Emarsys Customer Engagement, çok kanallı bir müşteri etkileşim platformudur. Peki, bahsi geçen bu “çok kanal” neye işaret eder? Müşterilerin kimliği, satın alma faaliyetleri, verdiği izinler, tedarik zinciri sistemi ve BT operasyonları gibi veriler farklı sistemlerde ve farklı ekiplerin kontrolünde bulunur. Bu veri kümelerinin bir araya getirilmesi, çok boyutlu veriler ışığında müşteri sadakatini artırmaya yarar.

Technova danışmanlığında SAP Emarsys Customer Engagement

Kişiselleştirilmiş müşteri etkileşimleri tasarlamak için pazarlama ekiplerine destek veren SAP Emarsys Customer Engagement, Technova uzmanlığıyla buluştuğunda kuruluşlara benzersiz bir müşteri sadakati imkânı sunar.

SAP ekosistemindeki etkin başarısı ve tecrübesi ile kuruluşları her açıdan çevreleyen ve yeni yetenekler kazandıran Technova hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Entegre ve kişiselleştirilmiş kampanyalar
ile gelir fırsatları elde edin.

Yapay zekâ destekli içgörüler sayesinde
müşterileri anlayın.

Müşteri iletişim oranını yükseltmek için gerçek
zamanlı etkileşimler oluşturun.

Müşterilerin beklentilerini anlamak için yapay zekâ destekli, akıllı içgörülerden yararlanın.

İyi ve etkin ilişkilerin getirisiyle daha fazla müşteriye
ulaşarak işinizi büyütün.