SAP – ABAP

  • Danışmanlık
  • SAP – ABAP

Tüm SAP uygulamaları ile “konuşun:” SAP ABAP

Yüksek seviye bir programlama dili olan SAP ABAP ile, yazılımcı olmasanız dahi tüm SAP tabanlı programlarla “konuşun,” iş süreçlerini otomatikleştirirken, tüm sisteme yeni özellikler ve işlevler ekleyin.

Tüm SAP tabanlı sistemler ile entegre

SAP yazılım platformu için uygulama geliştirmek için global kurumlarca sıklıkla kullanılan SAP ABAP, SAP ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), SAP CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ve SAP SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi) gibi diğer SAP uygulamalarıyla tamamen entegre bir şekilde çalışarak, özel iş uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olur.

Dahası, SAP ABAP ile özel iş ihtiyaçlarınıza göre raporlar ve arayüzler üretmeniz de mümkündür.

Kurumlar için SAP ABAP:
Tüm avantajlar

Object-oriented programlama ABAP, nesneler ve aralarındaki ilişkilere dayalı bir programlama dilidir. Bu, anlaşılmasını ve bakımını kolaylaştırır ve daha etkili kod kullanımına yardımcı olur.

Geniş kullanıcı topluluğu SAP’nin oldukça geniş ve aktif bir kullanıcı topluluğu, SAP ABAP geliştiricilerine kullanılabilir birçok bilgi ve kaynak (forumlar, kullanıcı grupları, eğitim materyalleri vs.) sağlar.

Güçlü geliştirme araçları SAP, ABAP Workbench ve SAP NetWeaver gibi bir dizi güçlü geliştirme aracı sağlar, bu sayede geliştiriciler için kurumlara özel uygulamalar oluşturmayı kolaylaştırır.

Güç ve esneklik SAP ABAP geliştiricilerine belgeleme ve teknik destek sağlamasının yanı sıra, güçlü ve esnek bir programlama dili olması sebebiyle işletmelerin verimliliğini artırıp süreçleri düzenlemesine yardımcı olur.